top of page

Eefje te gast bij podcast Over Routines

Eind 2024 was ik te gast bij Arie Boomsma in zijn podcast Over Routines om te praten over bosbaden, natuurverbondenheid en hoe je makkelijk op dagelijks niveau de natuur kan opzoeken en aan je relatie met de natuur kan werken, zonder dat het moeite kost en voelt als werken ;)


We hadden het over de biofilie hypothese, de natuurpiramide, waren tijd doorbrengen met bomen zo fijn is, over opvoeden en mythen rondom bosbaden.


Kortom, een informatief en persoonlijk gesprek vol met praktische tips en oefeningen. Luist de podcast hier. 


Ook verscheen in het najaar van 2024 een verslag van het mooie gesprek dat ik had met Karin van Maurik, die de podcast Natuurgetrouw host. Luister het hier.


Ik deel heel graag mijn verhaal en meer kennis over bosbaden en onze relatie met de natuur, de meer-dan-menselijke wereld. Wil je met mij hierover in gesprek? Stuur me een bericht per email en wellicht kunnen we iets voor elkaar betekenen.

  • Instagram
CRKBO Geregistreed Docent Eefje Ludwig
The Forest Bathing Circle CRKBO Geregistreerde Instelling
BGGN transparant logo met tekst.png

​Maandelijks doneren wij aan Treesisters, omdat ook zij geloven in de kracht en het planten van bomen om de planeet te herstellen en een natuurlijke balans te creeeren voor toekomstige generaties. De projecten van Treesisters ondersteunen en herstellen de ecosystemen waar we deel van zijn.

Wil je maandelijkse verhalen, oefeningen, gecureerde lees-, luister- en kijktips omtrent alles wat met je relatie met de natuur te maken heeft? Schrijf je dan in voor de Nature Has Your Back inspiratiebrief.

 

Wanneer je je e-mailadres hieronder achterlaat schrijf je je in voor de TFBC nieuwsbrief waarmee je op de hoogte blijft van onze activiteiten en nieuwtjes.

Copyright © 2025 The Forest Bathing Circle​

 KvK - 66818060 

Website door E.C. Design

bottom of page