

za 20 mrt
|Diverse locaties
JAARTRAINING - VAN NATURE VERBONDEN
Een jaar om je verbinding met de levende wereld te verkennen en verdiepen. We bewegen door vijf verschillende paden van natuurverbinding — zintuigen, emotie, schoonheid, betekenis en compassie — en onderzoeken wat deze in jou wakker maken. 5 workshops van verschillende experts.
Tijd en locatie
20 mrt 2027, 09:00 – 20 nov 2027, 17:00
Diverse locaties
Over het evenement
Ontdek en ervaar de vijf paden naar meer aandacht, verwondering en verbondenheid met de levende wereld.
Een jaar om je verbinding met de levende wereld te verkennen en verdiepen. We bewegen door vijf verschillende paden van natuurverbinding — zintuigen, emotie, schoonheid, betekenis en compassie — en onderzoeken wat deze in jou wakker maken.
In VAN NATURE VERBONDEN nemen we de tijd om te vertragen, te luisteren, te voelen en te verwonderen. Vijf experts en ervaren workshopbegeleiders nemen je mee, inspireren je en laten je je liefde voor de natuur op verschillende manieren ervaren en verdiepen.
We komen in het jaar vijf keer een dag samen op prachtige plekken in de natuur voor een inspirerende workshop, gegeven door door verschillende experts.
